Walsin Technology Corporation WLCW1608Z0G11NPB
Part No.:
WLCW1608Z0G11NPB
Datasheet:
WLCW1608Z0G11NPB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 11NH 0603
Product details
1. How to order WLCW1608Z0G11NPB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1608Z0G11NPB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1608Z0G11NPB?
Inductance 11 nH 11 nH 11 nH 11 nH 11 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 86mOhm Max 86mOhm Max 86mOhm Max 86mOhm Max 86mOhm Max
Q@Freq 33 @ 250MHz 33 @ 250MHz 33 @ 250MHz 33 @ 250MHz 33 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz