Walsin Technology Corporation WLCW1005CQC7N9TB
Part No.:
WLCW1005CQC7N9TB
Datasheet:
WLCW1005CQC7N9TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 7.9NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CQC7N9TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CQC7N9TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CQC7N9TB?
Inductance 7.9 nH 7.9 nH 7.9 nH 7.9 nH 7.9 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 640 mA 640 mA 640 mA 640 mA 640 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 79mOhm Max 79mOhm Max 79mOhm Max 79mOhm Max 79mOhm Max
Q@Freq 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 7.5GHz 7.5GHz 7.5GHz 7.5GHz 7.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz