Walsin Technology Corporation WLCW1005CQC2N2TB
Part No.:
WLCW1005CQC2N2TB
Datasheet:
WLCW1005CQC2N2TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 2.2NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CQC2N2TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CQC2N2TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CQC2N2TB?
Inductance 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH 2.2 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 1 A 1 A 1 A 1 A 1 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 27mOhm Max 27mOhm Max 27mOhm Max 27mOhm Max 27mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 14GHz 14GHz 14GHz 14GHz 14GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz