Walsin Technology Corporation WLCW1005CFJ23NTB
Part No.:
WLCW1005CFJ23NTB
Datasheet:
WLCW1005CFJ23NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 23NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFJ23NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFJ23NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFJ23NTB?
Inductance 23 nH 23 nH 23 nH 23 nH 23 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 310 mA 310 mA 310 mA 310 mA 310 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3.8GHz 3.8GHz 3.8GHz 3.8GHz 3.8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz