Walsin Technology Corporation WLCW1005CFH11NTB
Part No.:
WLCW1005CFH11NTB
Datasheet:
WLCW1005CFH11NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 11NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFH11NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFH11NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFH11NTB?
Inductance 11 nH 11 nH 11 nH 11 nH 11 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA 500 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max 140mOhm Max
Q@Freq 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz 30 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 5.5GHz 5.5GHz 5.5GHz 5.5GHz 5.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz