Walsin Technology Corporation WLCW1005CFG75NTB
Part No.:
WLCW1005CFG75NTB
Datasheet:
WLCW1005CFG75NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 75NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFG75NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFG75NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFG75NTB?
Inductance 75 nH 75 nH 75 nH 75 nH 75 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 135 mA 135 mA 135 mA 135 mA 135 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 2.1Ohm Max 2.1Ohm Max 2.1Ohm Max 2.1Ohm Max 2.1Ohm Max
Q@Freq 20 @ 150MHz 20 @ 150MHz 20 @ 150MHz 20 @ 150MHz 20 @ 150MHz
Frequency-SelfResonant 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz 2.4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz