Walsin Technology Corporation WLCW1005CFG47NTB
Part No.:
WLCW1005CFG47NTB
Datasheet:
WLCW1005CFG47NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 47NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFG47NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFG47NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFG47NTB?
Inductance 47 nH 47 nH 47 nH 47 nH 47 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 210 mA 210 mA 210 mA 210 mA 210 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.08Ohm Max 1.08Ohm Max 1.08Ohm Max 1.08Ohm Max 1.08Ohm Max
Q@Freq 25 @ 200MHz 25 @ 200MHz 25 @ 200MHz 25 @ 200MHz 25 @ 200MHz
Frequency-SelfResonant 2.9GHz 2.9GHz 2.9GHz 2.9GHz 2.9GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz