Walsin Technology Corporation WLCW1005CFG39NTB
Part No.:
WLCW1005CFG39NTB
Datasheet:
WLCW1005CFG39NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 39NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFG39NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFG39NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFG39NTB?
Inductance 39 nH 39 nH 39 nH 39 nH 39 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max 700mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3GHz 3GHz 3GHz 3GHz 3GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz