Walsin Technology Corporation WLCW1005CFG24NTB
Part No.:
WLCW1005CFG24NTB
Datasheet:
WLCW1005CFG24NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 24NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFG24NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFG24NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFG24NTB?
Inductance 24 nH 24 nH 24 nH 24 nH 24 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 280 mA 280 mA 280 mA 280 mA 280 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 520mOhm Max 520mOhm Max 520mOhm Max 520mOhm Max 520mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3.5GHz 3.5GHz 3.5GHz 3.5GHz 3.5GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz