Walsin Technology Corporation WLCW1005CFG22NTB
Part No.:
WLCW1005CFG22NTB
Datasheet:
WLCW1005CFG22NTB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 22NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFG22NTB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFG22NTB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFG22NTB?
Inductance 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH 22 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 310 mA 310 mA 310 mA 310 mA 310 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max 300mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz