Walsin Technology Corporation WLCW1005CFC5N0TB
Part No.:
WLCW1005CFC5N0TB
Datasheet:
WLCW1005CFC5N0TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 5.0NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFC5N0TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFC5N0TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFC5N0TB?
Inductance 5 nH 5 nH 5 nH 5 nH 5 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max 120mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz