Walsin Technology Corporation WLCW1005CFC2N5TB
Part No.:
WLCW1005CFC2N5TB
Datasheet:
WLCW1005CFC2N5TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 2.5NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFC2N5TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFC2N5TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFC2N5TB?
Inductance 2.5 nH 2.5 nH 2.5 nH 2.5 nH 2.5 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 850 mA 850 mA 850 mA 850 mA 850 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 50mOhm Max 50mOhm Max 50mOhm Max 50mOhm Max 50mOhm Max
Q@Freq 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 15GHz 15GHz 15GHz 15GHz 15GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz