Walsin Technology Corporation WLCW1005CFC1N7TB
Part No.:
WLCW1005CFC1N7TB
Datasheet:
WLCW1005CFC1N7TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 1.7NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFC1N7TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFC1N7TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFC1N7TB?
Inductance 1.7 nH 1.7 nH 1.7 nH 1.7 nH 1.7 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 640 mA 640 mA 640 mA 640 mA 640 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq 10 @ 250MHz 10 @ 250MHz 10 @ 250MHz 10 @ 250MHz 10 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 17GHz 17GHz 17GHz 17GHz 17GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz