Walsin Technology Corporation WLCW1005CFB4N8TB
Part No.:
WLCW1005CFB4N8TB
Datasheet:
WLCW1005CFB4N8TB.pdf
Description:
INDUCTOR WIRE WOUND 4.8NH 0402
Product details
1. How to order WLCW1005CFB4N8TB on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the WLCW1005CFB4N8TB price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WLCW1005CFB4N8TB?
Inductance 4.8 nH 4.8 nH 4.8 nH 4.8 nH 4.8 nH
Tolerance ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH
CurrentRating(Amps) 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA 750 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 70mOhm Max 70mOhm Max 70mOhm Max 70mOhm Max 70mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz 8GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz