Vishay Vitramon VJ1812A220GCRAJ
Part No.:
VJ1812A220GCRAJ
Datasheet:
VJ1812A220GCRAJ.pdf
Description:
CAP CER 22PF 1.5KV C0G/NP0 1812
Product details
1. How to order VJ1812A220GCRAJ on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the VJ1812A220GCRAJ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of VJ1812A220GCRAJ?
Capacitance 22 pF 22 pF 22 pF 22 pF 22 pF
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
Voltage-Rated 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV) 1500V (1.5kV)
TemperatureCoefficient C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0 C0G, NP0
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.086 (2.18mm) 0.086 (2.18mm) 0.086 (2.18mm) 0.086 (2.18mm) 0.086 (2.18mm)