Vishay Sprague TMCP1D334MTRF
Part No.:
TMCP1D334MTRF
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
TMCP1D334MTRF.pdf
Description:
CAP TANT 0.33UF 20% 20V 0805