Vishay Sprague TMCMB1C106MTRF
Part No.:
TMCMB1C106MTRF
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1411 (3528 Metric)
Datasheet:
TMCMB1C106MTRF.pdf
Description:
CAP TANT 10UF 20% 16V 1411