Vishay Sprague TMCMA1A475MTRF
Part No.:
TMCMA1A475MTRF
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
TMCMA1A475MTRF.pdf
Description:
CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206