Vishay Sprague TMCMA1A106MTRF
Part No.:
TMCMA1A106MTRF
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
TMCMA1A106MTRF.pdf
Description:
CAP TANT 10UF 20% 10V 1206