Vishay Sprague T83E106K063EABL
Part No.:
T83E106K063EABL
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
T83E106K063EABL.pdf
Description:
CAP TANT 10UF 10% 63V 2917