Vishay Sprague T83D475K063EZZL
Part No.:
T83D475K063EZZL
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
T83D475K063EZZL.pdf
Description:
CAP TANT 4.7UF 10% 63V 2917