Vishay Sprague T16B476K125EZSS
Part No.:
T16B476K125EZSS
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial, Can
Datasheet:
T16B476K125EZSS.pdf
Description:
CAP TANT 47UF 10% 125V AXIAL