Vishay Sprague 595D156X9050R2T
Part No.:
595D156X9050R2T
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2824 (7260 Metric)
Datasheet:
595D156X9050R2T.pdf
Description:
CAP TANT 15UF 10% 50V 2824