Vishay Sprague 293D336X0010C2TE3
Part No.:
293D336X0010C2TE3
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2312 (6032 Metric)
Datasheet:
293D336X0010C2TE3.pdf
Description:
CAP TANT 33UF 20% 10V 2312