Vishay Sprague 173D476X9025YWE3
Part No.:
173D476X9025YWE3
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
173D476X9025YWE3.pdf
Description:
CAP TANT 47UF 10% 25V AXIAL