Vishay Sprague 173D226X9035YWE3
Part No.:
173D226X9035YWE3
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
173D226X9035YWE3.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 10% 35V AXIAL