Vishay Sprague 150D156X9035R2B
Part No.:
150D156X9035R2B
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
150D156X9035R2B.pdf
Description:
CAP TANT 15UF 10% 35V AXIAL