Vishay Sprague 150D105X9035A2BE3
Part No.:
150D105X9035A2BE3
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
150D105X9035A2BE3.pdf
Description:
CAP TANT 1UF 10% 35V AXIAL