Vishay Sprague 135D336X9050C6
Part No.:
135D336X9050C6
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
135D336X9050C6.pdf
Description:
CAP TANT 33UF 10% 50V AXIAL