Vishay Sprague 135D187X9075T6
Part No.:
135D187X9075T6
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
135D187X9075T6.pdf
Description:
CAP TANT 180UF 10% 75V AXIAL