Vishay Sprague 135D175X9125C2
Part No.:
135D175X9125C2
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
135D175X9125C2.pdf
Description:
CAP TANT 1.7UF 10% 125V AXIAL