Vishay Sprague 135D106X9050C6
Part No.:
135D106X9050C6
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
135D106X9050C6.pdf
Description:
CAP TANT 10UF 10% 50V AXIAL