Vishay Sprague 134D686X9050C6
Part No.:
134D686X9050C6
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial, Can
Datasheet:
134D686X9050C6.pdf
Description:
CAP TANT 68UF 10% 50V AXIAL