Vishay Sprague 134D227X9100K6
Part No.:
134D227X9100K6
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial, Can
Datasheet:
134D227X9100K6.pdf
Description:
CAP TANT 220UF 10% 100V AXIAL