Vishay Sprague 109D686X9060F2
Part No.:
109D686X9060F2
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
109D686X9060F2.pdf
Description:
CAP TANT 68UF 10% 60V AXIAL