Vishay Sprague 109D567X9010F2
Part No.:
109D567X9010F2
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
109D567X9010F2.pdf
Description:
CAP TANT 560UF 10% 10V AXIAL