Vishay Sprague 109D476X9075F2
Part No.:
109D476X9075F2
Manufacturer:
Vishay Sprague
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
Axial
Datasheet:
109D476X9075F2.pdf
Description:
CAP TANT 47UF 10% 75V AXIAL