Vishay Sfernice P2TC2010D3004LNTA
Part No.:
P2TC2010D3004LNTA
Manufacturer:
Vishay Sfernice
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2010 (5025 Metric)
Datasheet:
P2TC2010D3004LNTA.pdf
Description:
P2TC2010 2PPM/C 3M 0,01% N TA
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order P2TC2010D3004LNTA on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the P2TC2010D3004LNTA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P2TC2010D3004LNTA?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice Vishay Sfernice
Series P2TC P2TC P2TC P2TC P2TC
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 3 MOhms 3 MOhms 3 MOhms 3 MOhms 3 MOhms
Tolerance ±0.01% ±0.01% ±0.01% ±0.01% ±0.01%
Power(Watts) 1W 1W 1W 1W 1W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C ±2ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.200 L x 0.100 W (5.08mm x 2.54mm) 0.200 L x 0.100 W (5.08mm x 2.54mm) 0.200 L x 0.100 W (5.08mm x 2.54mm) 0.200 L x 0.100 W (5.08mm x 2.54mm) 0.200 L x 0.100 W (5.08mm x 2.54mm)
Height-Seated(Max) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm) 0.025 (0.63mm)