Vishay General Semiconductor - Diodes Division SM15T24CAHE3/9AT
Part No.:
SM15T24CAHE3/9AT
Manufacturer:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Category:
TVS - Diodes
Package:
DO-214AB, SMC
Datasheet:
SM15T24CAHE3/9AT.pdf
Description:
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO214AB
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order SM15T24CAHE3/9AT on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the SM15T24CAHE3/9AT price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SM15T24CAHE3/9AT?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image SM15T10AHE3_A/I SM15T18AHE3_A/I SM15T36AHE3_A/I SM15T27AHM3_A/H SM15T27AHM3_A/I
Part Number SM15T10AHE3_A/I SM15T18AHE3_A/I SM15T36AHE3_A/I SM15T27AHM3_A/H SM15T27AHM3_A/I
Package/Case DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC DO-214AB, SMC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 20.5V 20.5V 20.5V 20.5V 20.5V
Voltage-Breakdown(Min) 22.8V 22.8V 22.8V 22.8V 22.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 33.2V 33.2V 33.2V 33.2V 33.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 45A 45A 45A 45A 45A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)