GDZ36B-HG3-18.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GDZ36B-HG3-18.
| Image |  |
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 200 mW | 200 mW | 200 mW | 200 mW | 200 mW |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 300 Ohms | 300 Ohms | 300 Ohms | 300 Ohms | 300 Ohms |
| Operating Temperature | 36 V | 36 V | 36 V | 36 V | 36 V |
| Supplier Device Package | 100 nA @ 27 V | 100 nA @ 27 V | 100 nA @ 27 V | 100 nA @ 27 V | 100 nA @ 27 V |