Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y212370R0000T0L
Part No.:
Y212370R0000T0L
Datasheet:
Y212370R0000T0L.pdf
Description:
RES SMD 70 OHM 0.01% 8W TO220-4