Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y2123500R000T0L
Part No.:
Y2123500R000T0L
Datasheet:
Y2123500R000T0L.pdf
Description:
RES SMD 500 OHM 0.01% 8W TO220-4