Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y2123270R000T9L
Part No.:
Y2123270R000T9L
Datasheet:
Y2123270R000T9L.pdf
Description:
RES SMD 270 OHM 0.01% 8W TO220-4