Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y162514K0000B24W
Part No.:
Y162514K0000B24W
Datasheet:
Y162514K0000B24W.pdf
Description:
RES SMD 14K OHM 0.1% 0.3W 1206