Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y162510K0000D24R
Part No.:
Y162510K0000D24R
Datasheet:
Y162510K0000D24R.pdf
Description:
RES SMD 10K OHM 0.5% 0.3W 1206