Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14880R12500D5W
Part No.:
Y14880R12500D5W
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Y14880R12500D5W.pdf
Description:
RES 0.125 OHM 0.5% 2W 3637