Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14880R10000D9W
Part No.:
Y14880R10000D9W
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Y14880R10000D9W.pdf
Description:
RES 0.1 OHM 0.5% 2W NONSTANDARD