Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14880R07500D0W
Part No.:
Y14880R07500D0W
Datasheet:
Y14880R07500D0W.pdf
Description:
RES 0.075 OHM 0.5% 2W NONSTAND