Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14880R06600F9W
Part No.:
Y14880R06600F9W
Manufacturer:
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Y14880R06600F9W.pdf
Description:
RES 0.066 OHM 1% 2W NONSTANDRD