Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) Y14870R05000D5R
Part No.:
Y14870R05000D5R
Datasheet:
Y14870R05000D5R.pdf
Description:
RES 0.05 OHM 0.5% 1W 2512